דברי פתיחה

הכינוס השנתי של  ILAMI – האיגוד הישראלי למערכות מידע ברפואה  – משלב הרצאות מליאה חדשניות מעוררות השראה, תצוגות מרתקות מהשטח במסלולים של יישומים פורצי דרך ותערוכה מקצועית.

השנה צפוי לנו כנס מעניין וחדשני במיוחד עם הצטרפותה של חברת מיקרוסופט, השותף הטכנולוגי לבריאות דיגיטלית, כשותפה פעילה בייעוץ תכני הכנס על נושאיו ומסלוליו השונים.

במליאת הכנס ירצו השנה בכירים ממרכזי החדשנות המובילים של מוסדות הבריאות בישראל, ביניהם: פרופ' רן בליצר, סמנכ"ל חדשנות בכללית שרותי בריאות, פרופ' איל צימליכמן, סמנכ"ל רפואה וחדשנות בשיבא, גב' אסתי שלי, ראש האגף לבריאות דיגיטלית במשרד הבריאות ועוד.

משתתפי הכנס באים מכל המגזרים (ממשלתי, ציבורי, פרטי , עסקי ואקדמי) וממגוון מקצועות (מנמ"רים של מוסדות הבריאות, עובדי מחשוב, רופאים, אחיות, רוקחים, מנהלים ועוד). בכך, מהווה הכינוס במה נאותה לחלופי ידע ועדכון הדדי רב תחומי בכל הרמות.  במסגרת הכינוס יתאפשר לכם לקיים מפגשים שיתופיים להחלפת דעות ופתרון בעיות, להתחבר לאנשי מקצוע ומקבלי החלטות מתחומים מגוונים של מערכת הבריאות, כמו גם להשתתף בדיונים משמעותיים, להיחשף לרעיונות חדשניים ולהניע יזמויות ושיתופי פעולה.

אנו מזמינים אתכם קהילת המפתחים, המיישמים והמשתמשים של תעשיית הבריאות הדיגיטלית בישראל להשתתף בכינוס ולקחת חלק פעיל בעיצוב עתיד הבריאות הדיגיטלית בישראל.

בברכה,

ד"ר אילן לוי

יו"ר ועדת התוכנית

חברים יקרים,
לאור המצב הבטחוני, הכנס השנתי ILAMI23 נדחה למועד חדש:
19 דצמבר 2023.
האיגוד הישראלי למערכות מידע ברפואה מרכין ראש ומשתתף בצערם של משפחות הנרצחים, מאחל החלמה לפצועים ומתפלל יחד עם כל עם ישראל לשובם במהרה של החטופים והשבויים.
אנחנו מחזקים את כל כוחות הבטחון ואזרחי המדינה באשר הם ומתפללים לשלומם והצלחתם.
ביחד ננצח.

*במידה ונרשמתם כבר לכנס או שהנכם נותני חסות או מציגים – זכות זו תישמר לכם גם למועד החדש.