תערוכה וחסויות

האיגוד הישראלי למערכות מידע ברפואה פועל מעל לעשרים שנה ומנהל קשרי גומלין ) האיגוד הבינלאומי למערכות מידע ברפואה IMIA והאיגוד הארופאי EFMI. האיגוד הציב לעצמו שליחות לפעול לקידום הידע, המצוינות, הפיתוח והשימוש במערכות המידע בשרותי הבריאות בישראל. ברצוננו לשתפכם ולרתום אתכם למשימה חשובה זו כי ניתן להשפיע אך ורק בכוחות משותפים.

המשתתפים באים מכל המגזרים (ממשלתי, ציבורי, פרטי עסקי ואקדמי) וממגוון מקצועות (עובדי מחשוב, רופאים, אחיות, רוקחים, מנהלים ועוד). בכך, מאפשר האיגוד מפגש ובמה נאותה לחלופי ידע ועדכון הדדי, רב תחומי, בכל הרמות.

אנו קוראים לחברות בענף המחשבים והתקשורת ולחברות שאנשי טכנולוגיית המידע מהווים קהל מטרה בפעילותם העסקית, לתמוך בכינוס השנתי של האיגוד הישראלי למערכות מידע ברפואה. שותפינו בכנס חשוב זה יזכו לחשיפה רחבה בפני קהל איכותי של מיטב אנשי המקצוע ובכירי מקבלי החלטות במערכת הבריאות מכלל המגזרים וממגוון המקצועות.

נושאי הכינוס הינם: הקורונה כזרז למהפכה בבריאות דיגיטלית, היבטים טכנולוגיים לשמירה על רצף טיפולי, Patient As a Partner – המטופל במעורבות טכנולוגיים היבטים, סייבר ואבטחת מידע רפואי בעידן הקורונה, בטיחות המטופל )Safety Patient )והבטחת איכות ברפואה דיגיטלית, הקורונה כזרז לתובנות ואנליטיקה של "מידע עצום" בשירות י רפואה, חינוך של הדור הבא של צרכני הבריאות, הקורונה והשפעתה על חברות הזנק – ICT HealthCare

זוהי ההזדמנות שלכם לגלות יצירתיות ומקוריות , להפתיע בהצעות וברעיונות חדשים ולזכות במירב תשומת הלב.

ניתן אף להתאים חבילת חסות על פי פניה אישית לחתומות מטה.

בברכה,

ועדת חסויות מועצת האיגוד למערכות מידע ברפואה

לפרטים נוספים אודות תצוגה בתערוכה ומתן חסות, יש לפנות אל גב' איילת טל:
דוא"ל: atal@paragong.com
טלפון: 054-5801580

חברים יקרים,
לאור המצב הבטחוני, הכנס השנתי ILAMI23 נדחה למועד חדש:
19 דצמבר 2023.
האיגוד הישראלי למערכות מידע ברפואה מרכין ראש ומשתתף בצערם של משפחות הנרצחים, מאחל החלמה לפצועים ומתפלל יחד עם כל עם ישראל לשובם במהרה של החטופים והשבויים.
אנחנו מחזקים את כל כוחות הבטחון ואזרחי המדינה באשר הם ומתפללים לשלומם והצלחתם.
ביחד ננצח.

*במידה ונרשמתם כבר לכנס או שהנכם נותני חסות או מציגים – זכות זו תישמר לכם גם למועד החדש.